GossipAktorja e famshme "feston" e zhveshur ditëlindjen

Aktorja e famshme “feston” e zhveshur ditëlindjen

-

- Advertisment -spot_img

Aktorja e famshme hollivudiane, Gwyneth Paltrow, ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e saj.

Ajo njihet për role të shumta dhe çmime të rëndësishme, të dielën e 27 shtatorit dhe ka festuar ditëlindjen e saj të 48-të. Me këtë rast, ajo ka zgjedhur të pozojë e gjitha e zhveshur dhe fotografinë e ka shpërndarë në profilet e saja në rrjetet sociale.

“Me asgjë, vec veshjes së ditës sime të lindjes… Faleminderit shumë për urimet për ditëlindje…”, ka shkruar aktorja krahas fotos së publikuar.

Latest news

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.

Pride before a fall: Why I stopped going to Stonewall’s Pride

In Stonewall's hands, Pride is no longer a political protest but a corporate party for 'gender identity'.

ICC rejects attempt to block investigation on Duterte’s drug war

Court's probe into thousands of killings in 'war on drugs' will continue despite Philippines' attempt to block it.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Kenya braces for 3 days of anti-gov’t protests: All the details

The latest round of anti-government protests in Kenya has been scheduled after tax hikes add to soaring cost of living.

Nigerian petrol prices reach record high after subsidy removal

The removal in May has triggered skyrocketing fuel prices in Africa's largest oil producer.

Must read

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you