Gossip“Diçka më mungonte”, Beatrix Ramosaj kujton ngjarjen më të...

“Diçka më mungonte”, Beatrix Ramosaj kujton ngjarjen më të hidhur në jetë, poston foton me…

-

- Advertisment -spot_img

Muaji tetor është muaji më i trishtë për Beatrix Ramosajn, pasi gjatë tij ka humbur babain e saj.

Ditën e djeshme, ajo ka treguar se pas pak ditësh do të bëhen plot 10 vite që kur ai ndërroi jetë dhe dhimbja për të vazhdon të jetë e njëjtë.

“Po shikoja kalendarin këtë mëngjes dhe po më bënte të ndihesha shumë e trishtuar… nuk mund ta gjeja arsyen pse ndihesha ashtu. Thjesht e dija që kishte diçka që më mungonte.

Po përpiqesha shumë fort ta kujtoja. Më 9 tetor bëhen 10 vite nga dita kur babai im u nda nga jeta. Tani kjo është gjithçka që mendoj. Më mungon shumë”, ka shkruar Ramosaj shoqëruar me disa foto të vjetra të babait.

Pavarësisht kësaj, Beatrix ka treguar se është bërë gjithnjë e më e fortë teksa ka vazhduar jetën krah nënës, Atigones, dhe vëllait të saj, Albanit.

Latest news

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.

Pride before a fall: Why I stopped going to Stonewall’s Pride

In Stonewall's hands, Pride is no longer a political protest but a corporate party for 'gender identity'.

ICC rejects attempt to block investigation on Duterte’s drug war

Court's probe into thousands of killings in 'war on drugs' will continue despite Philippines' attempt to block it.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Kenya braces for 3 days of anti-gov’t protests: All the details

The latest round of anti-government protests in Kenya has been scheduled after tax hikes add to soaring cost of living.

Nigerian petrol prices reach record high after subsidy removal

The removal in May has triggered skyrocketing fuel prices in Africa's largest oil producer.

Must read

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you