LajmeFotot/ Çfarë e bëri bashkë Bleona Qerretin dhe Richard...

Fotot/ Çfarë e bëri bashkë Bleona Qerretin dhe Richard Grenell?

-

- Advertisment -spot_img

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti ka takuar të dërguarin e posaçëm të Shteteve të Bashkuara për dialogun Kosovë – Serbi. Por çfarë i bëri bashkë ata?

Përmes disa fotove të shpërndara në rrjetet sociale, Bleona, Grenell, biznesmenë dhe udhëheqës fetarë të komunitetit shqiptar, pozojnë teksa darkojnë në Detroit, dhe tema e bisedës është mbështetja e presidentit Donald Trump për një mandat të dytë.

“Në Detroit për të folur me biznesin dhe udhëheqësit fetarë të komunitetit shqiptar. Ata e bënë të qartë: Shqiptaro-Amerikanët po votojnë për donaldtrump”, shkruan Bleona.

FOTO GALERI
1/6