Most recent articles by:

superadmin

- Advertisement -spot_imgspot_img

Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar

Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar

Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali

Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali

Shpërthen bombola në hotel, plagoset nëna me tre fëmijët/ Po bënin përgatitjet për të pritur turistët

Shpërthen bombola në hotel, plagoset nëna me tre fëmijët/ Po bënin përgatitjet për të pritur turistët

Tronditet sërish Velipoja/ Shpërthen bombola e gazit, në gjendje të rëndë nëna me tre fëmijët

Tronditet sërish Velipoja/ Shpërthen bombola e gazit, në gjendje të rëndë nëna me tre fëmijët

Këto janë 5 perimet më të shëndetshme që duhet të hani

Perimet janë një ndër ushqimet më të shëndetshme që njeriu mund të konsumojë gjatë gjithë jetës së tij. Por, si me do ushqim tjetër,...

Zbuloni arsyen përse sëmuremi më lehtë kur jemi të stresuar?

Stresi afat-gjatë ka një ndikim mjaft negativ në shëndetin mendor por edhe fizik. Kur njeriu përballet me stresin, trupi aktivizon mekanizmin e njohur si...

Në cilën pjesë të trupit matet më saktë temperatura

Matja e temperaturës së trupit është kthyer në gjënë më normale të ditëve të sotme, pasi është një prej simptomave të Covid-19. Sipas ekspertëve të...

Aktori i njohur Koço Devole infektohet me COVID/ Flet i biri: Nuk merrte frymë…

Aktori i njohur Koço Devole është përballur me pandeminë e koronavirusit. Edhe pse ai tanimë ka rezultuar negativ me sëmundjen, gjendet ende në spital, pasi...

Must read

Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar

Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar

Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali

Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali
- Advertisement -spot_imgspot_img