Gossip

Dasma me Shkëlzenin dhe sekreti i një gjoksi në formë. Rrëfehet Armina Mevlani

Blogeria e njohur Armina Mevlani ka folur sërish për planet që ka në lidhje me dasmën, të cilën për shkak të pandemisë ajo dhe...

“Prej tre ditësh nuk ndihemi mirë”, Almeda Abazi dhe djali i saj bëjnë testin për Covid-19! Ja rezultati

Stina e vjeshtës është periudha më e favorshme për t’u ftohur, por pandemia e ka vështirësuar situatën, pasi simptomat janë të ngjashme dhe mund...

“Diçka më mungonte”, Beatrix Ramosaj kujton ngjarjen më të hidhur në jetë, poston foton me…

Muaji tetor është muaji më i trishtë për Beatrix Ramosajn, pasi gjatë tij ka humbur babain e saj. Ditën e djeshme, ajo ka treguar se...

Oriola Marashi “çmend” fansat nga Dubai (FOTO)

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ajo i ka “tërbuar” ndjekësit e saj të shumtë me pozat e publikuara në “Instagram”. Oriola shfaqet...

Të shtëna me armë zjarri në shtëpinë e Taylor Swift

Pranë shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri gjatë ditës së djeshme. Sipas mediave të huaja, se të...

Aktorja e famshme “feston” e zhveshur ditëlindjen

Aktorja e famshme hollivudiane, Gwyneth Paltrow, ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e saj. Ajo njihet për role të shumta...

Fotot/ Noizy feston ditëlindjen

Reperi i njohur, Noizy ka festuar ditën e sotme ditëlindjen e tij të 34-t. Ditëlindja e tij është bërë e ditur përmes rrjetit...

Roberti publikon foton me vajzën, por vëmendjen e merr komenti i Norës

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në mediat rozë. Ata para një viti i dha në fund lidhjes dhe...

Latest news

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.
- Advertisement -spot_imgspot_img

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.

Pride before a fall: Why I stopped going to Stonewall’s Pride

In Stonewall's hands, Pride is no longer a political protest but a corporate party for 'gender identity'.

Must read

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you

Programi Botëror i Ushqimit pezullon ndihmën për palestinezët

Programi Botëror i Ushqimit – agjenci e Kombeve të...

Ronaldo fluturim epik, shmang humbjen e Juves në debutimin e Kumbullës si verdhekuq

Roma-Juventus rezultoi më tepër një sfidë mes Veretout dhe...

Bulqizë/ Makinat rrezikojnë nxënësit. Kërcënimi nga mungesa e sinjalistikës dhe lëvizja me shpejtësi

Bulqizë/ Makinat rrezikojnë nxënësit. Kërcënimi nga mungesa e sinjalistikës dhe lëvizja me shpejtësi