Pakategori

Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar

Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar

Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali

Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali

Shpërthen bombola në hotel, plagoset nëna me tre fëmijët/ Po bënin përgatitjet për të pritur turistët

Shpërthen bombola në hotel, plagoset nëna me tre fëmijët/ Po bënin përgatitjet për të pritur turistët

Tronditet sërish Velipoja/ Shpërthen bombola e gazit, në gjendje të rëndë nëna me tre fëmijët

Tronditet sërish Velipoja/ Shpërthen bombola e gazit, në gjendje të rëndë nëna me tre fëmijët

Latest news

Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar

Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar
- Advertisement -spot_imgspot_img

Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali

Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali

Shpërthen bombola në hotel, plagoset nëna me tre fëmijët/ Po bënin përgatitjet për të pritur turistët

Shpërthen bombola në hotel, plagoset nëna me tre fëmijët/ Po bënin përgatitjet për të pritur turistët

Must read

Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar

Tragjedi në gomisteri/ Durrës, plas goma e kamionit dhe vret punonjësin 20-vjeçar

Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali

Si policia paguhej për drogën/ Dëshmitari i drejtësisë: 15 mijë euro për të siguruar detin në kalimin e drogës në Itali
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you

Rimëkëmbja ekonomike/ Kuvendi i Kosovës miraton draftin

Kuvendi i Kosoves miratoi në parim Projektligjin për Rimëkëmbje...

Zbuloni rolin e kafesë në qetësimin apo përkeqësimin e inflamacionit

Inflamacioni është një reagim i imunitetit ndaj një lëndimi...