Sporti

Lokomotiva e Zagrebit, “fidanishte” e shqiptarëve, gati firma me Edis Maliqin

Lokomotiva e Zagrebit “e dashuruar” me futbollistët shqiptarë. Ekipi i kryeqytetit kroat është pranë marrëveshjes me Edis Maliqin, futbollistin nga Maqedonia e Veriut, i...

Kallaku: Kombëtarja A emocion i madh, rast që s’mund ta çoj dëm

Për Sherif Kallakun ka trokitur momenti që e ëndërron çdo futbollist: ftesa e Kombëtares. Futbollisti i Lokomotivës së Zagrebit, në lidhjen me gazetarin Glend...

Anulimi i Juve-Napoli, ja ç’rrezikon skuadra e Gattusos, gati beteja ligjore

Juventus-Napoli nuk u zhvillua. Sikurse pritej, për shkak të mungesës së të kaltërve në “Allianz Stadium”, sfida u anulua. Pati ndonjë tifoz në shkallët...

E bujshme/ Mesfushori i Kosovës U21 transferohet te spanjollët e Granadës

Mesfushori 22-vjeçar me origjinë nga Kosova, Eris Abedini ka bërë një hap të madh në karrierën e tij futbollistike, pasi ka nënshkruar për 3...

Milani “ndez” merkaton, vjen një mbrojtës nga Manchesteri, pritet një tjetër nga Londra

Merkatoja është futur në orët e fundit të saj dhe drejtuesit e Milanit po nxitojnë të kompletojnë ekipin para se të bjerë gongu final,...

Kryhen testimet e treta te Napoli, De Laurentiis telefonon Agnellin

Te Napoli do të kryejnë tamponët e tretë sot për të parë nëse ka ndonjë futbollist tjetër të infektuar nga koronavirusi, por fakti që...

Guardiola përballet me Bielsën, Roma kërkon suksesin e parë sezonal

Pas disfatës së rëndë që Manchester City pësoi javën e kaluar me Leicester City-n, ekipi i Pep Guardiolës do të mundohet të reagojë pa...

Nga përjashtimet te risitë në listën e kuqezinjve, Reja shpjegon zgjedhjet

Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja publikoi listën për ndeshjet e muajit tetor, teksa binte në sy mungesa e senatorëve kuqezi si Hysaj, Balaj,...

Latest news

“Berisha duhet të bëje hapa pas”/ Çupi- Xhaferrajt: Mos kërkoni zgjidhje nga Amerika, krimin e bëri këtu

Xhaferri: Fakti që sot bëhet ky emision tregon se pritshëria është tek PD, kjo është ajo çfarë do publiku. Sokol...
- Advertisement -spot_imgspot_img

“PD e ndarë në dy pjesë nga Amerika”/ Frrok Çupi në Top Story: Është helmuar me anti-amerikanizëm, tani po paguan historinë e saj

Frrok Çupi: E gjitha që po ndodh është një farsë dhe iluzion. Këto do ndodhin në PD derisa egziston...

Emine Imeri kujton mes lotësh: Serbët masakruan gruan shtatzënë

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin të ftuara Emine Imeri dhe Valdete Idrizi, të cilat kujtuan...

Must read

- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you

Finding the perfect kids’ pink desk chair

A roundup of the best kids' pink desk chairs...

Protestë për tokat/ Banorët e Nivicës: E fituam me ligjin 7501

Protestë për tokat/ Banorët e Nivicës: E fituam me ligjin 7501