Tag:gol

“Analizë Kuqezi”/ Super Cikalleshi, shënon gol dhe realizon 70% të aksioneve të Al Khaleej

Sokol Cikalleshi po kalon një moment shumë të mirë, ndërsa në ndeshjen e fundit të Al Khaleej, atë ndaj Al Feiha që u mbyll...

“Analizë Kuqezi”/ Eneo Bitri gjen golin me Ostravën, statistikat mbresëlënëse të mbrojtësit

Eneo Bitri po kalon një moment shumë të mirë me Ostravën në kampionatin e Republikës Çeke. Emisioni “Analizë Kuqezi”i drejtuar nga gazetari Sokol Xhihani ka...

Latest news

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.
- Advertisement -spot_imgspot_img

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.

Pride before a fall: Why I stopped going to Stonewall’s Pride

In Stonewall's hands, Pride is no longer a political protest but a corporate party for 'gender identity'.

Must read

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.