Tag:Premier League

Shkëmbim i bujshëm në aksin Paris-Manchester, francezët ofrojnë dy futbollistë për Bernardo Silva

Paris Saint-Germain synon të befasojë Barcelonën dhe klubet arabe në garën për Bernardo Silvën. Fantazisti i Manchester City është ende në mëdyshje nëse do...

“Ka një axhendë kundër Liverpoolit”, Klopp rrezikon gjobë dhe dënim nga Federata

Liverpool fitoi një ndeshje dramatike të dielën ndaj Tottenham me shifrat 4-3 teksa të kuqtë iu falën një goli të Diogo Jotas në minutat...

Latest news

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.
- Advertisement -spot_imgspot_img

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.

Pride before a fall: Why I stopped going to Stonewall’s Pride

In Stonewall's hands, Pride is no longer a political protest but a corporate party for 'gender identity'.

Must read

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.