Tag:psg

Shkëmbim i bujshëm në aksin Paris-Manchester, francezët ofrojnë dy futbollistë për Bernardo Silva

Paris Saint-Germain synon të befasojë Barcelonën dhe klubet arabe në garën për Bernardo Silvën. Fantazisti i Manchester City është ende në mëdyshje nëse do...

Disfata ndaj Lorient, Donnarumma: Nuk jemi në krizë, e duam me çdo kusht titullin

Disfata ndaj Lorient në shtëpi nuk ka lënë aspak shije të mirë në shtëpinë e parizienëve, me PSG që gaboi në një moment delikat...

Latest news

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.
- Advertisement -spot_imgspot_img

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.

Pride before a fall: Why I stopped going to Stonewall’s Pride

In Stonewall's hands, Pride is no longer a political protest but a corporate party for 'gender identity'.

Must read

Indian opposition parties form ‘INDIA’ alliance for 2024 election

INDIA stands for 'Indian National Developmental Inclusive Alliance', says a leader after two-day meeting in Bengaluru.

After ending deal, Russia warns against Black Sea grain shipments

Russia cautions against shipments without its 'security guarantees', having quit the wartime deal on Monday.